Autor Wątek: okno dachowe  (Przeczytany 1102 razy)

Offline kiki_krzych

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja 0
    • Zobacz profil
okno dachowe
« dnia: Luty 25, 2018, 21:15:15 »
Dzień witam,

Czy ty już zainwestowałeś w okno dachowe w swoim ukochanym domu ?? Bo ja jestem w trakcie montażu i jestem zadowolony bo w końcu jasno na strychu !!



Offline szklanka.herbaty

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja 0
    • Zobacz profil
Odp: okno dachowe
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2018, 20:47:30 »
właśnie że nie! taki ekran bym brał
photoshop po jednej stronie, po środku materiały, a po lewej jakieś wykresy krzeslem w prawo i lewo bys musial jezdzic
zeby wszystko zobaczyc kto by nie musial :smile:
ale tam gorąco musi byc
w takim miejscu upgrade sprzętu bym musiał zrobić pod taki setup nei wiem tez czy moj laptop wytrzyma 2 dodatkowe monitory
musze to sprawdzic ;p

Offline powizja

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja 0
    • Zobacz profil
Odp: okno dachowe
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2018, 10:16:19 »
Podobnie jak lampy w twoim domu, twoje mięśnie działają na elektryczności. A impulsy elektryczne, które włączają i wyłączają twoje mięśnie, docierają do nich przewodami - lub neuronami - które znajdują się w rdzeniu kręgowym. Skurcze pojawiają się, gdy coś, co ma związek z tymi prądami elektrycznymi, przechodzi w szał.

Behringer mówi, że wszystko dzieje się w ciele, może obejmować organ ścięgna Golgiego (GTO), strukturę układu nerwowego znajdującą się w całym ciele na przecięciu włókien mięśniowych i ścięgien. Wyjaśnia, że ??GTO odgrywa pewną rolę tłumiącą aktywność - ograniczając rodzaj "pobudliwości", która powoduje kurczenie się mięśni. W niektórych okolicznościach kontrola GTO jest stłumiona, a zatem może wystąpić brak równowagi w ilości informacji elektrycznych docierających do neuronu ruchowego alfa (w zasadzie przełącznika włączania / wyłączania mięśni) w rdzeniu kręgowym.


Każdy stan, który zakłóca lub zabija aktywność neuronu ruchowego, może również prowadzić do tego rodzaju elektrycznej dysbobulacji, która powoduje skurcze mięśni. Częściowo dlatego skurcze mięśni są częstymi objawami zwyrodnieniowych schorzeń neurologicznych, takich jak ALS. Są one również powszechne u pacjentów z cukrzycą typu 2, stanem, który może powodować uszkodzenie nerwów. Starzenie się może również przyczyniać się do skurczów. "Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy zaczynamy tracić nasze neurony ruchowe" - mniej więcej na początku lat pięćdziesiątych - "skurcze na odpoczynek zaczynają się bardziej powszechne" - mówi Garrison.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
zagroda-slonca naszawataha polish-rpg-server republikanowegokucelgradu naszegry